Stoklarınızı Yönetin

Başarılı bir stok yönetiminin ilk adımı, tüm ürünlerinizi kurmak ve organize etmektir. Tek yapmanız gereken tüm ürünlerinizi sisteme eklemek ve isim, fiyat, kod, maliyet gibi bilgileri girdikten sonra stok yönetimini aktif hale getirmektir. RePOS size başarılı ve kolay bir stok yönetimi sunar.

Raporlarla İşletmenizi Yönetin

İş akışını takip etmek ve gün sonu kontrolleri yapmak işletmeler için oldukça önemlidir. RePOS hızlı satış ve sipariş uygulaması olmasının dışında iş akışınızı kayıt altına alır. Size işletmeniz hakkında dönemsel raporlar almanızı sağlar.

RePOS Mutfak Entegrasyonu

RePOS uygulamasını birden fazla cihazda kullanmayı denediniz mi? Bunun için size bir uygulama hazırladık. Artık bir RePOS uygulamasını RePOS Mutfak uygulamasına entegre ederek aynı anda kullanabilirsiniz. Bunun için yapılması gerekenleri size anlatacağız.

RePOS Garson Entegrasyonu

RePOS uygulamasını birden fazla cihazda kullanmayı denediniz mi? Bunun için size bir uygulama hazırladık. Artık bir RePOS uygulamasını RePOS Garson uygulamasına entegre ederek aynı anda kullanabilirsiniz. Bunun için yapılması gerekenleri size anlatacağız.

Whatsapp ile Ürünlerinizi Tanıtın

RePOS, müşterilerle bağlantı kurmanıza ve WhatsApp’ta ürünlerinizi tanıtmanıza yardımcı olur. Ayrıca siparişlerinizi, stoklarınızı yönetmek, fiş yazdırmak ve tüm işlemlerinizi mobil cihazlarınızdan yürütmek için bize güvenebilirsiniz. Size whatsaptan ürünlerinizi nasıl tanıtacağınızı göstereceğiz..

Kurye Sistemi Nasıl Çalışır?

Bu yazıda RePOS Kurye Sistemini kullanmak için yapılması gerekli ayarlar ve örnek bir uygulama adım adım gösterilecektir. Kurye Sistemi için Yapılması Gereken Ayarlar Sisteme Kurye Nasıl Eklenir? Kurye / Paket Siparişi nasıl verilir? Kurye Siparişi Nasıl Takip Eder?